Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2014-12-10
283115
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Domherrar med kärve, signerad och a tergo daterad Kliuchnikov 2006, olja på duk, ca 54x65 cm