Oidentifierad konstnär akvarell
2014-12-12
283103
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1900-tal/ samtida): Ödeby, signerad, akvarell, ca 29x41 cm