Bord med smidesunderrede
2014-12-10
283081
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i smide, skiva i glas, höjd 50, 140x80 cm
Bruksslitage