Akvarell
2014-12-28
283071
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flodlandskap, signerad och daterad 1908, akvarell, 50x76 cm
Fläckar