Ramar 1800-tal
2014-12-10
283068
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAMAR, 3 st, björkfanér, 1800-tal, yttermått 72x94, innermått 59,5x82 cm, innehållande 3 grafiska blad med bataljscener
Skador, en saknar glas