Emil Ekman
2014-12-09
282901
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Fiskebåt i gryningsljus, signerad Emil Ekman, olja på duk, 81x130 cm