Lars Gösta Lundberg färglitografi
2014-12-09
282862
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDBERG, Lars Gösta (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1976, 53/75, färglitografi, ca 62,5x48 cm