Yrjö Edelmann skrynklat papper
2014-12-14
282814
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 37/175, färglitografi, bladmått 84x61 cm