Erland Cullberg
2014-12-12
282774
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931): Blomster och fåglar, signerad E. Cullberg, olja på duk, 94x66 cm
Uppfodrad