Huntingtable
2014-12-09
282769
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, sk Huntingtable, England, 1900-talets senare del, mahogny, 53, 149x44 (ihopfällt) cm
Bruksslitage, smärre repa