Lars Norrman oljemålning
2014-12-09
282737
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Motiv från Japan, signerad och daterad Lars Norrman 58, olja på pannå av papp, ca 17x50 cm