Bordslampa Kina
2014-12-08
282608
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av figurscen
Nagg, limrester