Bordslampor empirestil
2014-12-08
282572
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, empirestil, i form av kolonner, förgylld mässingsplåt, total höjd ca 85 cm
En armaturfattning skadad