John Erik Franzén litografi
2014-12-08
282515
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Motiv av motorcykel, signerad och daterad JEF 1998, numrerad 26/320 ärglitografi, ca 19x22 cm