Kuverttallrikar i jakaranda
2014-12-08
282475
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KUVERTTALLRIKAR, 13 st, 1900-talets mitt, sannolikt Danmark, fanérade i jakaranda, diameter 28 cm
Bruksslitage