Dekorativ målning i sengustaviansk stil
2014-12-08
282441
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MÅLNING, samtida, signerad Åse Hågström 2014, sengustavianskt motiv med gripar, olja på duk, 46x106,5 cm, tänkt som dörröverstycke