Skrivbordslampa
2014-12-06
282326
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, arm i mässing och rödlackerat trä, kupa i rödlackerad plåt, längd ca 87 cm
Slitage och repor