Hunting table
2014-12-06
282314
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, sk Hunting Table, höjd ca 54, 151x45 cm
Bruksslitage