Färglitografi
2014-12-05
282308
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, otydligt signerad, färglitografi, 14/15 E.A., bladstorlek 76x56 cm