Fåtölj 1950-tal
2014-12-06
282307
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1950-tal, armstöd och ben i bok, fotavslutningar i mässing, sitthöjd 40 cm
Skador och slitage