Marc Chagall färglitografi
2014-12-06
282262
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): "La Baie des Anges", färglitografi, 1960, osignerad, numrerad 8/100, 35x28 cm
LITTERATUR: Mourlot 286