Bengt Fransson
2014-12-05
282174
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm