Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2014-12-05
282049
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurscen, signerad och numrerad Ulrica HV 1997, Provtryck, färglitografi, ca 31x28 cm