Ardy Strüver färglitografi
2014-12-05
282046
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STRÜVER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad och daterad Ardy Strüver Paris 1982, 90/150, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm