Johanns Meyer Andersen oljemålning
2014-12-05
282043
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MEYER ANDERSEN, Johannes (Danmark 1918-2005): Parkbild, signerad och daterad 1947, olja på duk, 48x66 cm