Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, Bruno Mathsson för DUX, "Annica", fanérat i teak, brännmärkt Bruno Mathsson by DUX, höjd 41 diameter 65 cm
Zustandsbeschreibung
Fanérskador, slitage
281955
2014-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner