Värja
2014-12-07
281934
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
VÄRJA, sammansatt, 1900-tal, klinga med stämplar, mässingsfäste av kavallerityp, längd 108 cm