Ljusstakar 1700/1800-tal

Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1+2 st, 1700- resp.1800-tal, mässing, varierande höjder ca 11-14 cm

En 1800-tals ljusstake ojämn kant, slitage

281833

2014-12-04