Takampel
2014-12-04
281789
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKAMPEL, 18/1900-tal, 4 ljusarmar, dekor av grotesker, diameter ca 42, höjd ca 114 cm
Slitage