Vaser i grönglaserat lergods
2014-12-04
281666
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VASER, 2 st, snarlika, 1900-tal, möjligen Korea, grönglaserat lergods, höjd 36 cm
Skador