Collier
2014-12-06
281660
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
COLLIER, s.k sorgesmycke, fasetterade svarta stenar, 1880/90-tal, fastsatt på sidenband
Skador, stenar saknas, skört (stenar lossnar lätt)