Felgenberg oljemålning
2014-12-03
281582
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordlandskap, signerad B. Felgenberg, olja på duk, ca 74x58 cm