Golvlampor teak
2014-12-03
281548
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt, teak, en med skärm, höjd ca 155 cm
Bruksslitage