Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AARO, Cecilia (Född 1963): Självporträtt -94, olja på pannå, osignerad, ca 18x13,5 cm
Utställningsetikett: Liljevalchs vårsalong
281307
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här