Ivar Morsing oljemålning
2014-12-03
281289
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MORSING, Ivar (född 1919): Musicerande sällskap, signerad I Morsing, olja på duk, 126x139 cm
Lagningar, krackelyr