Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2014-12-02
281267
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Domherrar, signerad och daterad Kliuchnikov 2002, olja på duk, ca 33x41 cm