Sybord 1800-tal
2014-12-02
281265
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SYBORD, 1800-tal, rotfaner, nyckelbössning i ben, höjd 75, 59x40 cm
Ytslitage, fläckar, skador