Theo Tobiasse L´amour en bleu
2014-12-02
281257
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike född 1927): "L´amour en bleu", signerad Theo Tobiasse, 178/180, färglitografi, bladstorlek 100x70 cm