Cecilia Haupt
2014-12-02
281253
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HAUPT, Cecilia (född 1972): "Längtans landskap", signerad Cecilia Haupt, numrerad 19/75, digital print, bladstorlek ca 80x54 cm