Dalahästar
2014-12-02
281219
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DALAHÄSTAR, 14 st, 1900-tal, bemålade, höjd ca 4-17,5 cm
Slitage