Tallrikar Kina 1700-tal
2014-12-02
281204
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, Kangxis märke, stiliserad dekor i underglasyrblått, diameter 20,5 cm
Mindre kantnagg