Vitrinskåp Louis XV-stil
2014-12-02
281190
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VITRINSKÅP med stenskiva, Louis XV-stil, 1900-talets början, delvis valnöt, höjd 143, 82x48 cm, nyckel finns
Fanérskador