Kapprumshylla gustaviansk stil
2014-12-02
281153
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLÄDHYLLA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, klädstång i mässing, dekor av fleuroner, krokar, dekor av kannelyrer, höjd ca 68, 105x32 cm
Proveniens: Wifsta herrgård