Sven Lidberg oljemålning
2014-12-02
281146
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): Den gröna cykeln, signerad Sven Lidberg, olja på pappannå, 29x23 cm