Skrin
2014-12-01
281127
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIN, 1700-tal, emalj på koppar, med graverade benplattor, målad dekor, höjd 10, 15x9,5 cm
Skador