Silverbesticksdelar
2014-12-01
281118
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÖARE, BESTICKSDELAR, 11 st., snarlika, sekelskiftet 1800/1900-talet, Norge samt Sverige, otydliga stämplar, bestående av: 6 matgafflar, 5 matknivar
Lagningar vid skaft