Bengt Orup olja
2014-12-01
281068
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORUP, Bengt (1919-1996): Komposition, signerad Orup, olja på pannå, 24x22 cm