Oscar Berman etsning
2014-11-30
281049
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oscar (1879-1963): Björkar, signerad Oscar Bergman, etsning, ca 14x10 cm