Harald Sallberg etsningar
2014-11-30
281034
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): 2 st, signerade, blomsterstilleben resp landskap med hus, etsningar, ca 8x12, resp. 16x24 cm