Netsuke 1800-tal
2014-12-04
280895
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NETSUKE, Japan, 1800-talets slut, elfenben, föreställande man med scroll sittandes på fisk, höjd 3,5 cm
Skadad med lagning